logo

o nas

Górski Energia jest spółką należącą do grupy kapitałowej Przedsiębiorstwo Budowlane Górski. Grupa kapitałowa PB Górski od ponad trzydziestu lat zajmuje się działalnością w sektorze budowlanym i deweloperskim. W ramach działalności deweloperskiej PB Górski wybudowało przeszło 3 000 mieszkań oraz liczne budynki biurowe (w tym największy o powierzchni ponad 25 000 m2). Obecnie PB Górski prowadzi wiele inwestycji. Oprócz budowy obiektów mieszkaniowych firma jest w trakcie rozbudowy oraz rewitalizacji zabytkowych obiektów Browaru Gdańskiego, a także budowy Centrum Handlowo – Usługowego Hevelius. Obie inwestycje zlokalizowane są w Gdańsku – Wrzeszczu. Powierzchnia obiektów realizowanych w ramach tej inwestycji to prawie 200 000 m2, a łączna ich wartość przekroczy kwotę 500 mln złotych.

Górski Energia, posiadając szerokie zaplecze kapitałowe oraz wielu partnerów technologicznych jest w stanie zaoferować najnowsze rozwiązania energetyczne dopasowane do potrzeb klientów – poczynając od sprzedaży urządzeń a kończąc na wspólnej inwestycji.

Górski Energia powstała w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie inwestorów tematami fotowoltaiki, kogeneracji i szeroko rozumianej efektywności energetycznej. W swojej działalności propagujemy ekologiczne i odnawialne źródła energii. Pomagamy przedsiębiorcom zmniejszać koszty odbioru energii elektrycznej.

Głównym obszarem działalności Górski Energia jest fotowoltaika. Naszym partnerem technologicznym jest jeden z największych producentów paneli PV na świecie – niemiecka firma SOLON, która do tej pory wyprodukowała ogniwa o łącznej mocy ponad 2 GW oraz zrealizowała kilkaset MWe instalacji PV.

Możemy zaoferować naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych technologii z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii. Korzystając z naszej oferty mają Państwo pewność, że otrzymają usługi najwyższej możliwej jakości. Pomimo krótkiego okresu działalności zaufało nam już wiele firm.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

zdjecie